Live | Norge | Sverige | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDX | FondForsinkede kurser. Sist oppdatert: tirsdag 16. januar
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Storm Real Estate 0.631.1887.30%
InterOil Exploration... 2.243.7466.96%
Polarcus 0.781.2762.56%
Petroleum Geo-Serv... 15.2022.7849.87%
Prosafe 9.6613.7642.44%
SeaBird Exploration 0.250.3540.00%
Panoro Energy 5.567.6237.05%
Navamedic 10.0013.4034.00%
Element 3.454.5030.43%
Atlantic Petroleum 8.6211.0027.61%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
SAS AB 23.0019.70-14.35%
Havila Shipping 13.0011.60-10.77%
XACT OBX Bear 39.9535.71-10.63%
NEXT Biometrics Gr... 55.0050.60-8.00%
SalMar 243.40224.60-7.72%
Eidesvik Offshore 8.497.85-7.54%
Norske Skogindustr... 0.270.25-7.41%
Siem Offshore 2.101.95-7.14%
IDEX 5.805.44-6.21%
Arendals Fossekomp... 3 480.003 280.00-5.75%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Odfjell Drilling 15.4039.00153.25%
Songa Offshore 31.1062.70101.61%
Kongsberg Automot... 5.8611.3693.86%
Element 2.344.5092.31%
Wilson 8.0015.3091.25%
Targovax 11.9021.4079.83%
Gaming Innovation G... 3.025.3577.15%
EVRY 17.8030.8573.31%
NEL 2.013.4270.15%
Golden Ocean Group 42.2070.8567.89%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
SeaBird Exploration 19.700.35-98.22%
Seadrill 27.922.17-92.21%
Havila Shipping 137.0011.60-91.53%
Norske Skogindustr... 2.890.25-91.35%
Storm Real Estate 5.001.18-76.40%
Avocet Mining PLC 8.222.03-75.30%
Polarcus 4.601.27-72.43%
Hiddn Solutions 8.702.40-72.41%
Prosafe 35.1013.76-60.80%
NEXT Biometrics Gr... 125.0050.60-59.52%

Utforming  |   Hjelp  |   Utskrift
Lokal tid i Norge: 16/01-2018 10:39:01.  Åpne markeder: Oslo Børs, Stockholm, København fondsbørs, Unoterte Norge