Forsinkede kurser. Sist oppdatert: onsdag 21. november  
All time high på OSE idag
Selskap Fra Til Endr%
All time low på OSE idag
Selskap Fra Til Endr%
Electromagne... 5 820.001.74-99.97%
DOF 715.004.01-99.44%
Napatech 29.501.75-94.07%
Borgestad 296.0038.60-86.96%
Höegh LNG Ho... 132.5035.50-73.21%
Vistin Pharm... 28.908.60-70.24%
Treasure 19.1010.30-46.07%
Seadrill 216.00123.10-43.01%
Star Bulk Car... 119.0070.50-40.76%