Forsinkede kurser. Sist oppdatert: lørdag 19. januar  
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Havila Shipping 3.115.6581.67%
Dolphin Drilling 1.241.9759.39%
Petroleum Geo-Serv... 12.1018.4452.42%
Questerre Energy C... 1.452.1044.73%
Napatech 2.573.7043.97%
Panoro Energy 11.2016.1043.75%
Prosafe 13.2017.7034.09%
Aker 455.00602.0032.31%
Navamedic 10.5013.8031.43%
Aker BP 219.40286.2030.45%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Cxense 29.4011.30-61.56%
NEXT Biometrics Gr... 23.9519.10-20.25%
Gaming Innovation G... 24.0019.97-16.77%
XACT OBX Bear 35.5031.45-11.41%
Hiddn Solutions 1.351.20-11.11%
Thin Film Electronic... 0.760.68-10.66%
NRC Group 69.0062.60-9.28%
Team Tankers Inter... 7.006.50-7.14%
Veidekke 96.6090.30-6.52%
Solon Eiendom 38.5036.00-6.49%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Panoro Energy 7.6016.10111.84%
The Scottish Salmon... 8.0016.80110.00%
SalMar 216.40443.00104.71%
Austevoll Seafood 62.60113.8081.79%
Lerøy Seafood Grou... 39.2169.8078.02%
Photocure 26.8047.1075.75%
Solon Eiendom 21.2536.0069.41%
NEL 3.245.3264.10%
Link Mobility Group 136.80223.5063.38%
Tomra Systems 133.60214.0060.18%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Fred. Olsen Energy 23.921.26-94.72%
Dolphin Drilling 23.921.97-91.76%
Elkem 235.0024.00-89.79%
Element 4.200.76-81.95%
Oceanteam 1.850.37-80.05%
Napatech 17.603.70-78.98%
Cxense 52.8011.30-78.60%
Thin Film Electronic... 2.550.68-73.37%
XXL 92.0028.60-68.91%
Electromagnetic Ge... 4.951.54-68.89%