Forsinkede kurser. Sist oppdatert: onsdag 19. juni  
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Dolphin Drilling 0.682.46261.76%
Avance Gas Holding 22.0027.2023.64%
Carasent 5.446.6221.69%
BW LPG 38.0045.8620.68%
XXL 23.9627.8016.03%
BW Offshore Limite... 48.2454.9513.91%
Yara International 368.20413.2012.22%
Adevinta ser. A 85.3195.4011.83%
Havyard Group 7.288.1011.26%
EVRY 32.0035.6011.25%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Hiddn Solutions 0.650.28-56.31%
Seadrill 63.7027.94-56.14%
Element 5.022.60-48.16%
IDEX Biometrics 3.051.63-46.56%
BerGenBio 22.5513.38-40.67%
NEL 8.365.31-36.51%
DOF 4.302.82-34.42%
Thin Film Electronic... 0.150.10-31.33%
NEXT Biometrics Gr... 7.945.59-29.60%
Cxense 5.684.03-29.05%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Carasent 2.756.62140.55%
Apptix 0.691.44109.30%
The Scottish Salmon... 11.3521.6090.31%
NEL 2.975.3178.38%
Norwegian Energy C... 152.00270.0077.63%
Medistim 77.60134.0072.68%
Tomra Systems 179.60293.6063.47%
Navamedic 11.7018.0554.27%
Scatec Solar 60.0088.9048.17%
Hexagon Composite... 25.9037.3544.21%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Element 64.202.60-95.95%
Thin Film Electronic... 1.820.10-94.34%
Cxense 51.004.03-92.10%
Napatech 13.301.20-90.98%
Norwegian Air Shut... 288.0033.30-88.44%
Hiddn Solutions 1.990.28-85.73%
NEXT Biometrics Gr... 37.305.59-85.01%
Fred. Olsen Energy 7.981.26-84.17%
Solstad Offshore 6.801.14-83.21%
Borgestad 59.5015.10-74.62%