Forsinkede kurser. Sist oppdatert: torsdag 25. april  
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Avance Gas Holding 14.7826.8581.66%
BW LPG 27.8141.3648.72%
Havila Shipping 3.564.9037.83%
RAK Petroleum 14.1017.8526.60%
Navamedic 11.9515.1026.36%
Techstep 3.153.9625.71%
Incus Investor 0.760.9525.33%
Frontline 56.1569.7024.13%
Eidesvik Offshore 5.656.9022.12%
Star Bulk Carriers 54.5066.4021.83%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Dolphin Drilling 1.360.65-52.50%
Gaming Innovation G... 20.2511.30-44.20%
Schibsted ser. B 318.00215.00-32.39%
Schibsted ser. A 346.40234.80-32.22%
poLight 24.1017.50-27.39%
Norwegian Air Shut... 48.6538.51-20.84%
Questerre Energy C... 3.042.49-18.09%
InterOil Exploration... 4.503.83-15.00%
Infront 21.8018.90-13.30%
Storm Real Estate 0.430.39-10.23%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
NEL 2.676.05126.42%
Panoro Energy 8.8017.3096.59%
Hexagon Composite... 19.8438.5594.30%
Frontline 36.0069.7093.61%
The Scottish Salmon... 9.2617.5088.98%
Scatec Solar 49.8591.7083.95%
Tomra Systems 148.20260.0075.44%
Link Mobility Group 129.60223.5072.45%
Crayon Group Holdi... 12.1620.4067.76%
Photocure 28.7044.1553.83%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Dolphin Drilling 12.700.65-94.91%
Element 4.530.27-94.15%
Fred. Olsen Energy 12.701.26-90.06%
Napatech 14.202.06-85.49%
Norwegian Air Shut... 263.4038.51-85.38%
Thin Film Electronic... 2.060.31-84.85%
Cxense 36.006.76-81.22%
Gaming Innovation G... 54.2011.30-79.15%
NEXT Biometrics Gr... 37.908.76-76.89%
Solstad Offshore 6.091.49-75.57%