Forsinkede kurser. Sist oppdatert: onsdag 21. november  
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Nordic Nanovector 49.8277.7055.96%
SAS AB 17.2420.5018.91%
Crayon Group Holdi... 14.4017.0018.06%
REC Silicon 0.510.6017.62%
Scatec Solar 59.6069.0015.77%
Norwegian Air Shut... 176.15202.5014.96%
Veidekke 84.3096.5014.47%
Apptix 0.560.6414.29%
SalMar 428.20484.2013.08%
Techstep 2.853.2212.98%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Magnora 16.906.40-62.13%
Napatech 4.001.75-56.25%
Solstad Offshore 4.001.89-52.75%
Fred. Olsen Energy 2.281.34-41.46%
DOF 6.554.01-38.85%
Seadrill 193.60123.10-36.42%
Prosafe 26.7517.82-33.38%
Polarcus 1.811.23-32.04%
Star Bulk Carriers 102.0070.50-30.88%
Asetek 59.9042.00-29.88%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Panoro Energy 4.5014.10213.33%
Wilson 9.9020.40106.06%
Link Mobility Group 117.00223.5091.03%
InterOil Exploration... 2.384.4888.03%
SalMar 263.00484.2084.11%
Solon Eiendom 17.0030.8081.18%
The Scottish Salmon... 9.9718.0080.54%
Prosafe 10.0017.8278.20%
Funcom 10.1517.2870.25%
Tomra Systems 125.00206.0064.80%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Fred. Olsen Energy 19.401.34-93.11%
Napatech 21.001.75-91.67%
Elkem 235.0026.63-88.67%
Oceanteam 1.550.40-74.39%
Avocet Mining PLC 1.890.54-71.43%
Havila Shipping 13.004.70-63.88%
Thin Film Electronic... 2.140.82-61.78%
Solstad Offshore 4.601.89-58.91%
Magnora 14.706.40-56.46%
IMSK 1.850.84-54.59%