Live | Norge | Sverige | Europa | USA | Valuta | Råvarer | Gråmarked | Fond | NDX | FondForsinkede kurser. Sist oppdatert: mandag 21. mai
Oversikt
Kursliste
Indekser
Nyheter
Største handler
Tegningsretter
Historikk
Vinnere/tapere
Høy/lav
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Seadrill 2.444.6791.48%
Prosafe 13.7422.7065.21%
Saferoad Holding 20.2030.7051.98%
SeaBird Exploration 0.120.1841.84%
Petroleum Geo-Serv... 30.2641.6437.61%
Crayon Group Holdi... 12.0016.5037.50%
Panoro Energy 9.0612.4537.42%
Polarcus 1.602.0528.29%
Aker BP 250.00319.6027.84%
Bonheur 94.20119.8027.18%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Norwegian Energy C... 330.00161.80-50.97%
Apptix 1.000.73-27.00%
Wallenius Wilhelmse... 55.5043.35-21.89%
Arendals Fossekomp... 4 820.003 820.00-20.75%
Norwegian Air Shut... 299.90250.50-16.47%
I.M. Skaugen 1.150.97-15.65%
Gaming Innovation G... 6.055.17-14.55%
Kongsberg Gruppen 202.50173.20-14.47%
Protector Forsikrin... 82.3071.50-13.12%
Napatech 15.3513.60-11.40%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Element 1.524.45192.76%
BW Offshore Limite... 21.5051.70140.47%
Panoro Energy 5.2512.45137.14%
PCI Biotech Holding 22.9051.20123.58%
Aker BP 146.70319.60117.86%
Odfjell Drilling 18.0037.70109.44%
BerGenBio 22.6046.70106.64%
Petroleum Geo-Serv... 20.3441.64104.72%
DNO 8.2016.2397.93%
Funcom 11.5022.6096.52%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
SeaBird Exploration 7.300.18-97.59%
I.M. Skaugen 8.220.97-88.20%
Elkem 235.0037.12-84.21%
Storm Real Estate 3.000.66-78.00%
Avocet Mining PLC 5.251.65-68.57%
InterOil Exploration... 7.303.00-58.90%
NEXT Biometrics Gr... 87.0036.65-57.87%
Solstad Farstad 11.755.68-51.66%
Cxense 92.7547.80-48.46%
IDEX 7.363.87-47.49%

Utforming  |   Hjelp  |   Utskrift
Lokal tid i Norge: 21/05-2018 07:18:46. Ingen åpne markeder