Forsinkede kurser. Sist oppdatert: søndag 23. september  
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Oceanteam 0.701.0042.86%
NEXT Biometrics Gr... 39.9054.0035.34%
SAS AB 16.0020.4627.88%
BW Offshore Limite... 50.4064.2027.38%
Panoro Energy 17.0021.6027.06%
Seadrill 159.00199.5025.47%
Photocure 45.9557.6025.35%
Insr Insurance Grou... 7.248.9022.93%
The Scottish Salmon... 12.0514.6021.16%
FLEX LNG 11.9014.2519.75%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Havila Shipping 9.786.79-30.57%
Gaming Innovation G... 3.542.84-19.66%
Storm Real Estate 0.820.68-17.07%
Fred. Olsen Energy 4.453.70-16.85%
Techstep 3.052.55-16.39%
PCI Biotech Holding 40.3033.90-15.88%
Havyard Group 12.7010.80-14.96%
NextGenTel Holding 17.5015.10-13.71%
B2Holding 18.8016.44-12.55%
Atlantic Petroleum 9.958.75-12.06%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Panoro Energy 3.8121.60466.93%
Photocure 24.0057.60140.00%
Wilson 8.7020.80139.08%
BW Offshore Limite... 27.8064.20130.94%
Aker 322.00679.00110.87%
Aker BP 152.90314.60105.76%
Link Mobility Group 112.00222.5098.66%
SalMar 226.20404.0078.60%
BerGenBio 19.2034.2078.13%
Itera 6.6511.7075.94%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Elkem 235.0040.22-82.89%
IMSK 4.750.84-82.32%
Napatech 23.204.85-79.09%
Fred. Olsen Energy 12.403.70-70.16%
Thin Film Electronic... 2.861.00-65.07%
Havila Shipping 15.006.79-54.73%
Oceanteam 2.071.00-51.69%
Avocet Mining PLC 2.511.23-51.20%
Norwegian Energy C... 294.00150.00-48.98%
Questerre Energy C... 6.103.20-47.54%