Forsinkede kurser. Sist oppdatert: tirsdag 25. september  
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Oceanteam 0.700.9738.57%
NEXT Biometrics Gr... 39.9053.9035.09%
Panoro Energy 17.0022.4031.76%
SAS AB 16.0020.8030.00%
Seadrill 159.00201.0026.42%
BW Offshore Limite... 50.4063.7026.39%
Insr Insurance Grou... 7.248.9423.48%
The Scottish Salmon... 12.0514.7021.99%
Photocure 45.9556.0021.87%
InterOil Exploration... 5.136.2121.05%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Havila Shipping 9.786.73-31.19%
Gaming Innovation G... 3.542.82-20.23%
PCI Biotech Holding 40.3032.25-19.98%
Storm Real Estate 0.820.68-17.07%
Fred. Olsen Energy 4.453.74-15.91%
REC Silicon 0.770.65-15.56%
NextGenTel Holding 17.5015.00-14.29%
B2Holding 18.8016.20-13.83%
Awilco Drilling 43.9038.80-11.62%
Techstep 3.052.70-11.48%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Panoro Energy 4.3022.40420.93%
Wilson 8.7020.80139.08%
Photocure 24.7056.00126.72%
BW Offshore Limite... 28.2063.70125.89%
Aker 324.00693.00113.89%
Aker BP 153.70320.80108.72%
Link Mobility Group 110.50222.50101.36%
SalMar 226.80414.8082.89%
InterOil Exploration... 3.426.2181.58%
BerGenBio 19.3034.6079.27%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
IMSK 4.860.84-82.72%
Elkem 235.0041.10-82.51%
Napatech 22.804.75-79.17%
Fred. Olsen Energy 14.003.74-73.27%
Thin Film Electronic... 2.911.00-65.57%
Havila Shipping 16.006.73-57.94%
Oceanteam 2.230.97-56.50%
Avocet Mining PLC 2.501.23-51.00%
Norwegian Energy C... 298.00150.00-49.66%
XXL 84.5043.05-49.05%