Forsinkede kurser. Sist oppdatert: onsdag 19. desember  
Vinnere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Napatech 1.862.6040.16%
Photocure 36.3546.5027.92%
Solon Eiendom 30.1537.6024.71%
Norwegian Energy C... 193.60230.0018.80%
Fred. Olsen Energy 1.201.3512.50%
Treasure 10.8012.1012.04%
Star Bulk Carriers 73.0081.5011.64%
Selvaag Bolig 37.3041.009.92%
Protector Forsikrin... 43.3547.008.42%
Salmones Camancha... 76.0081.857.70%
Tapere siste måned
Selskap Fra Til Endr%
Borgestad 48.6019.70-59.47%
Element 1.490.73-51.01%
Questerre Energy C... 2.851.50-47.33%
Seadrill 135.0079.40-41.19%
NEXT Biometrics Gr... 40.0024.35-39.12%
Nordic Nanovector 85.1053.85-36.72%
Petroleum Geo-Serv... 19.8912.65-36.40%
XXL 41.4027.00-34.78%
InterOil Exploration... 4.693.08-34.43%
Archer 6.554.41-32.67%
Vinnere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Panoro Energy 5.5611.70110.43%
SalMar 238.50480.80101.59%
The Scottish Salmon... 8.2015.9093.90%
Solon Eiendom 20.2037.6086.14%
Photocure 25.4046.5083.07%
Austevoll Seafood 67.00116.6074.03%
Link Mobility Group 130.00223.5071.92%
Lerøy Seafood Grou... 42.5571.8068.74%
Tomra Systems 123.00204.0065.85%
Grieg Seafood 70.35113.3061.05%
Tapere siste år
Selskap Fra Til Endr%
Fred. Olsen Energy 20.201.35-93.32%
Elkem 235.0022.75-90.32%
Napatech 18.002.60-85.56%
Oceanteam 1.680.35-79.17%
Element 3.200.73-77.19%
Havila Shipping 13.003.24-75.08%
Questerre Energy C... 5.751.50-73.90%
Avocet Mining PLC 2.140.60-71.96%
Solstad Offshore 6.451.95-69.77%
XXL 82.2527.00-67.17%